CA052X473K5RAC3123
Mfr.Part #
CA052X473K5RAC3123
Datasheet
CA052X473K5RAC3123
Description
CAP ARRAY 0.047UF 50V X7R 0508
Stock
421
Capacitance :
0.047µF
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
50 V